این وبلاگ سعی در معرفی شرکتهای صنایع غذایی در ایران و جهان را دارد
مجموعه صنایع فرآورده های گوشتی اروئی با بیش از ۲۵ سال سابقه در تولید فرآورده های تبدیلی غذایی (انواع برگر و کباب لقمه) با تلاشهای بی وقفه و بلند مدت خود با بهره گرفتن از متخصصین و مشاورین برجسته خود و خارجی و با استفاده از تکنولوژی مدرن تجهیزات و ماشین آلات تمام اتوماتیک آمریکایی و سوئیسی و همچنین با رعایت بالاترین استانداردهای بهداشتی و سلامتی افتخار دارد که توانسته در عرصه جهانی تحولی نوین در محصولات تبدیلی غذایی بوجود آورد . همچنین چارچوب مرسوم تولید داخلی که عمدتا به صورت الگوبرداری از محصولات خارجی و تهیه محصولات تقلیدی است را در هم شکسته و محصول جدیدی که مطابق سلیقه و ذائقه مصرف کنندگان داخلی و خارجی است را به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه نماید و افتخار ملی بیافریند ، محصول جدید میگوبرگر نام دارد و همه ویژگی های غذایی میگو را در قالب شکلی جدید همرام با طعم و مزه و بو و رنگ بسیار مطلوب دارا می باشد

لازم به ذکر است که صنایع فرآورده های گوشتی اروئی همواره در ارائه محصولات نوین پیشگام بوده است . مرغ برگر در زمان خود اولین بار توسط همین مجموعه ارائه گردیده است .

محصولات
همبرگر ممتاز  همبرگر ممتاز   کباب لقمه   کباب لقمه
مرغ برگر  مرغ برگر ميگو برگر  ميگو برگر
  کباب لقمه مرغ

تماس با ما
کارخانه : بابلسر ، جاده درياکنار
تلفن : ۲٤۰۳۰ - ۱۱۲۵۲ - ۰۰۹۸
فکس : ۲۵۵۳٤ - ۱۱۲۵۲ - ۰۰۹۸
 
دفتر تهران : ميرداماد ، ميدان محسني ، برج بيژن ، طبقه چهارم ، واحد ٤
تلفن : ۲۲۵٤۹۷۹ - ۲۸۵٦۷٤۰ - ۲۸٤۲۵۳٤ - ۲۲۵۸۹۷۱ - ۰۰۹۸
فکس : ۲۲۵۸۹۷۲ - ۰۰۹۸
info@orouei.com : ايميل

آدرس سایت:http://www.orouei.com/index.htm

+ نوشته شده در  سه شنبه دهم مرداد ۱۳۸۵ساعت 13:58  توسط امین دعائی  | 

 

مجتمع صنایع غذایی اسپوتا

فاز اول مجتمع صنایع غذایی اسپوتا با نام شرکت آفتاب ارومیه در زمینی بالغ بر 300000 مترمربع و با زیر بنایی به مساحت 14000 مترمربع با نصب و راه اندازی ماشین آلات مدرن و تمام اتوماتیک در تاریخ 29 شهریور سال 83 به دست ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران افتتاح گردید و اینک محصولات این مجتمع با نام اسپوتا که قدیمی ترین نام دریاچه ارومیه می باشد، در دسترس عموم قرار گرفته است.

شرکت های بزرگ تولیدکننده ماشین آلات فرآوری محصولات لبنی هم اکنون با بیش از 120 سال تجربه حرفه ای در این صنعت ، از همکاران جدی مجتمع صنایع غذایی اسپوتا به شمار می آیند ، اینک ما آماده ایم با تکیه بر دانش و تجربیات امروز بشری در گستره ای جهانی محصولاتی با کیفیت را برای مشتریان تولید و مهیا سازیم . تحول در نگرش تولید مواد غذایی از اساسی ترین نیازمندهای بخش صنایع کشاورزی محسوب شده و ما با نگاه تحول پذیر خواهیم توانست در بازارهای جهانی حضوری فعال داشته باشیم . امروزه مزیت های تولید مدرن و متکی بر اتوماسیون صنعتی در محصولات غذایی کشور را می توان مهمترین دستاورد انتقال تکنولوژی دانست ، افزایش ضریب استاندارد های بهداشتی در تولید مواد غذائی با توجه به قوانین بین المللی ، افزایش راندمان تولید با بهره گیری از مواد اولیه مناسب و افزایش بهره وری از ضرورت هایی است که بیش از پیش در صنایع غذائی کشورمان احساس می شود. امیدواریم نام تجاری اسپوتا در آینده نزدیک یکی از افتخارات صنایع غذایی کشور به حساب آید ، در این راه همکاران مجتمع صنایع غذایی اسپوتا مصمم هستند بهترین ها را به خدمت گیرند تا بتوانند شایستگی های ایران امروز را برای بازارهای جهانی به ارمغان آورند.

محصولات مجتمع صنایع غذایی اسپوتا

      تولید انواع لبنیات:

تولید کنسانتره :

کنستانتره هویچ 

  • کنستانتره انواع میوه ها 
  • تولید رب گوجه فرنگی 
  • سس کچاپ 
  • پوره انواع میوه ها 

رب اسپتیک 

تولید انواع آبمیوه و نوشیدنی:

  • انواع آبمیوه و نوشیدنی در بسته بندی تترا پک 
  • انواع آبمیوه و نوشیدنی در بسته بندی دوی پک

      فرآوری آب آشامیدنی و معدنی: 

  • آب آشامیدنی در بطری TEP و لیوانی
  • آب معدنی با در بطریTEP و لیوانی

آدرس : ارومیه , شهرک صنعتی , فاز دوم , صندوق پستی 57135-1161
تلفن : 0441 - 4344433-4
فاکس : 0441 - 43444435 

آدرس سایت:http://www.spoota.com

+ نوشته شده در  سه شنبه دهم مرداد ۱۳۸۵ساعت 13:28  توسط امین دعائی  | 

 شرکت شهد کوهرنگ در شهرستان شهركرد – کيلومتر 43 جاده شهركرد به ايذه جنب شهرستان گهرو و در مجاورت يکی از خوش آب و هواترين و غنی ترين مناطق باغبانی کشور ایران واقع شده است. شرکت شهد کوهرنگ از جمله واحدهای تولیدی مواد غذایی زیر مجموعه بنیاد مستضعفان است که با هدف کمک به توسعه مناطق کمتر توسعه یافته ایران اسلامی در استان محروم چهار محال و بختیاری راه اندازی شده است. محصولات اصلی شرکت شهد کوهرنگ کنسانتره آبميوه و انواع آبميوه طبیعی بسته‌ بندی شده پاستوریزه به روش پرکنی گرم است.
 شرکت شهد کوهرنگ با برندهای ساندیس و کوهرنگ یکی از معتبرترين نام های شناخته شده در زمينه تولید آبمیوه و کنسانتره است که ضمن عرضه و فروش محصولات خود در بازار مصرف ايران، محصولات خود را به برخی کشورهای خارجی از جمله روسیه و آلمان صادر می کند. از جمله مزیتهای کارخانه شهد کوهرنگ استقرار در منطقه ای است که دارای باغهای فراوان سیب و انگور بصورت یکپارچه می باشد. تفاوت سیب در این منطقه نسبت به سایر مناطق واریته سیب با اسیدیته بالاست. همچنین انگور بعمل آمده در این منطقه نیز از واریته مناسبی جهت تولید کنسانتره انگور سفید برخوردار است. نزدیکی به مناطق تولید انار، گلابی و آلبالو نیز از دیگر مزیتهای این کارخانه به حساب می آید که محصولات تولیدی این شرکت را (انواع کنسانتره و آبمیوه) متمایز ساخته است.
 کارخانه شهد کوهرنگ با داشتن واحد تحقيق و توسعه فعال، همواره در پى ارائه محصولات جديد و بالا بردن کيفيت محصولات توليدى خود است.


 حدود 80 نفر پرسنل آموزش ديده و متخصصی که در شرکت شهد کوهرنگ مشغول به فعالیت هستند، بهداشت و کيفيت محصول را جزء تفکيک ‌ناپذيری از وظايف کاری خود می‌ دانند و تعهد و پایبندی آنها به کيفيت توليد در کنار دانش فنی، مديريت شايسته و تکنولوژی مدرن، این شرکت را به یکی از شايسته‌ ترين نشان های تجاری در زمينه کنسانتره آبميوه و آبميوه‌ های پاکتی تبديل کرده است.
 محصولات شهد کوهرنگ با برندهای سانديس و کوهرنگ هم اکنون به عنوان يکی از شناخته شده ترين برندهاي محصولات غذایی در ايران می باشند و اغلب رستوران ها، سمينارها، هواپيمايی، راه ‌آهن، هتل ‌ها و ساير مراکز اقامتی و سياحتی، محصولات تولیدی این شرکت را با افتخار به میهمانان خود عرضه می‌کنند. مطمئن هستيم که اگر يکبار محصولات این شرکت را تجربه کرده باشيد به مشتری دائمی آن تبديل خواهيد شد، بنا‌بر‌اين ترتيبی داده‌ايم که محصولات این شرکت به طور وسيعی در شبکه بازار سنتی، فروشگاه های زنجيره ‌‌ای، تعاونی‌ها و ساير مراکز توزيع رسمی کشور پخش و به وفور در اختيار مصرف‌کنندگان عزيز قرار گيرد. در مورد سفارشات تجاری و عمده کافیست به طور مستقیم با واحد فروش دفتر مرکزی شرکت به شماره 1-66741700-021 تماس بگيريد.
 آدرس دفتر مرکزی: تهران – مابین چهارراه ولیعصر و کالج – ساختمان شماره 85 (پلاک 1074) – طبقه اول
 تلفن: 66741305-66710644-66724296
 فاکس:66705062

آدرس سایت:http://www.shahdekoohrang.com

+ نوشته شده در  یکشنبه هشتم مرداد ۱۳۸۵ساعت 17:21  توسط امین دعائی  | 

Nooshineh Agro Industries Company

 

+ نوشته شده در  یکشنبه هشتم مرداد ۱۳۸۵ساعت 16:27  توسط امین دعائی  | 

 شرکت کماج صبا

مجتمع صنایع غذایی کماج صبا با نام تجاری خوتکا به شماره ثبت ۸۹۹ در تاریخ ۲۴ / ۲ / ۷۴ تأسیس و از سال ۷۴ شروع به احداث سوله و آماده سازی جهت ورود ماشین آلات نمود که در سال ۷۶ با خط تولید بیسکویت شروع به تولید نمود و تا کنون با خرید مدرن ترین ماشین آلات خارجی و داخلی و با استخدام مدیر تولید مستقل و چندین سرپرست و نیروی فنی ماشین آلات در حال تولید بوده و نیز در سال ۷۸  موفق به اخذ گواهینامه استاندارد واحد تولیدی بیسکویت خود گشت .

سال  ۱۳۸۱   :  خریداری و راه اندازی  شرکت تعاونی ۷۷۷ در خصوص تولید انواع ماکارونی .

اوایل سال ۱۳۸۲  : راه اندازی واحد ویفر مجتمع صنایع غذایی کماج .

اواخر سال ۱۳۸۲  : وارد کردن ماشین آلات خارجی و داخلی و راه اندازی واحد شکلات مجتمع
                            صنایع غذایی کماج صبا .

سال ۱۳۸۳  :  خرید شرکت تعاونی نان کیمیا ۴۰۲ و مجهز و مدرن کردن ماشین آلات در خصوص
                     تولید کیک و کلوچه .

سال ۱۳۸۳  : تأسیس شرکت شکرشکن در خصوص  تولید ماءالشعیر و انواع کیک اسفنجی .

سال ۱۳۸۳  : تأسیس و راه اندازی شرکت صبا کارتن در خصوص تولید و بازرگانی کارتن بسته
                    بندی .

سال ۱۳۸۳  : تأسیس و راه اندازی شرکت صبا پلاستیک  در خصوص تولید و بازرگانی قطعات
                    پلاستیکی ، تزریقی و بادی و نیز ظروف یکبار مصرف .

این شرکت دارای واحدهای تولید.پژوهشکده.فروش وروابط عمومی می باشد.

محصولاتشان شامل:ماكارونی .ویفر .شکلات.دراژه. بیسکویت و کیک می باشد

آدرس كارخانه

آمل - شهرك صنعتي  گلستان دوم - پلاك B.19

 تلفن دفتر:

0121 - 2203317

 فاكس:

0121 - 2203297

 صندوق پستي:

46135 - 747

 آدرس سایت:http://khootka.com/Home_FA.htm

 

+ نوشته شده در  یکشنبه هشتم مرداد ۱۳۸۵ساعت 16:12  توسط امین دعائی  | 

شرکت اصفهان فرخنده یک شرکت خانوادگی است که سه نسل از عمر آن می گذرد . این شرکت با نام بیسکویت آستارا در سال 1340 در شهر اصفهان تاسیس گردید و جزو اولین تولید کنندگان بیسکویت در ایران می باشد . در سال 1370 این کارخانه به شهرک صنعتی جی اصفهان منتقل شد و با ماشین آلات جدید ، تولید محصولات خود را آغاز کرد . فاز دوم شرکت اصفهان فرخنده تیرماه سال 1384با بکارگیری ماشین آلات مدرن آلمانی راه اندازی شد که ارتقاء کیفی وکمی همراه با تنوع تولیدات به دنبال خواهد داشت . شرکت بیسکویت اصفهان فرخنده با حدود نیم قرن تجربه افتخار دارد محصولاتی با کیفیت عالی ، مطابق با استاندارد ملی ایران و مجوز صادرات به کلیه کشورهای جهان و مطابق با سلیقه مصرف کنندگان عزیز عرضه نماید . 

کارخانه:

آدرس : ايران - اصفهان - شهرك صنعتي جي - خيابان دهم
تلفن:5721252-311-0098
فاكس:5723383-311-0098

آدرس سایت:http://www.farkhondeh.com

info@farkhondeh.com

+ نوشته شده در  جمعه ششم مرداد ۱۳۸۵ساعت 15:31  توسط امین دعائی  | 

شركت داداش برادر در سال 1324 توسط دو برادر مهاجر روسى بنامهاى داداش و غايبعلى در شهر تبريز تأسيس گرديده و كار خود را با توليد آبنبات و تافى كره ا‌ى مخصوص بنام ريس آغاز نمود.
در سال 1341 ، با مدرنيزه شدن تجهيزات ، رشد كمى و كيفى قابل توجهى حاصل شده و نقطه عطفى براى توليدات شركت بوجود آمد.

در سال 1356 با بدست آوردن دانش فنى لازم، آيدين بعنوان نام تجارى شركت انتخاب گرديد. از آن پس خطوط توليدى جديدى از جمله بيسكويت، ويفر، آدامس، شكلات، كره كاكائو، پودر كاكائو و اسنك به خطوط اظافه شد كه توسط 1200 نفر زن و مرد جوان و تحصيل كرده توليد و اداره مى شود.

شركت داداش برادر با مارك تجاري آيدين با 300 نفر فروشنده آموزش ديده و 8 مركز پخش، بيشترين سهم بازار را در داخل كشور بدست آورده و مورد استقبال بازارهاي بين المللى قرار گرفته است.

دفتر مرکزی:  
تبریز- کیلومتر ۴ جاده مراغه 
کد پستی:
  ۵۴۹۵۱۱۸۶۵۹

 
تلفن: ۵۶  ۶۰ ۴۲۴ ۴۱۱  ۰۰۹۸
 فاکس:   ۵۵ ۶۰ ۴۲۴ ۴۱۱ ۰۰۹۸

 
پست الکترونیکی: info@aidin.com
کارخانه:
تبریز - خیابان آبیاری، کیلومتر ۲۰ جاده تهران
تلفن:
  ۴-۹۱ ۶۳ ۶۳۰ ۴۱۱  ۰۰۹۸
فاکس:  ۹۰ ۶۳ ۶۳۰ ۴۱۱  ۰۰۹۸

آدرس سایت:http://www.aidin.com

محصولات:

Chocolate
Toffee
Caramel
Candy
Gum
Biscuit
Wafer
Cream Chocolate
Chocolate Bars
Cake
Carolin+ نوشته شده در  جمعه ششم مرداد ۱۳۸۵ساعت 14:55  توسط امین دعائی  | 

تاريخچه مجتمع صنايع غذايي اصفهان«آيدا بين الملل»

شركت مواد غذايي اصفهان (سهامي خاص) با نام تجاري آيدا (مانند ماه) در سال 1338 در زميني به مساحت 7000 متر مربع مقابل بناي تاريخي منارجنبان تأسيس گرديد .
كارخانه قديم آيدا با قدمتي حدود نيم قرن ، با توليد محصولات متنوعي چون رب گوجه فرنگي ، انواع كنسرو ، كمپوت ، شورجات ، مرباجات و ترشي جات اولين كارخانه صنايع تبديلي در استان اصفهان بود .
اين كارخانه در سال 1374 توسط اتحاديه مركزي تعاوني هاي روستايي و كشاورزي ايران خريداري شد و با توجه به قدمت ماشين آلات خط توليد ، قرار داشتن كارخانه در داخل شهر ، همجواري با اماكن توريستي ، رعايت مسايل زيست محيطي و لزوم اجراي طرح توسعه منحل گرديد .
كارخانه جديد از سال 1377 با سرمايه گذاري بالغ بر 100،000،000،000 در زميني به مساحت 70،000 متر مربع در اراضي شهرستان خميني شهر احداث گرديد و فعاليت توليدي خود را با نام تجاري آيدابين الملل در تاريخ 01/06/82 همزمان با خجسته ميلاد حضرت علي«ع» و بدست توانمند وزير محترم جهاد كشاورزي وقت آغاز نمود.

اين مجتمع با خط توليد تمام اتوماتيك «continuous» خريداري شده از شركت
ROSSI & CATELLI ايتاليا ، آزمايشگاه مجهز ، سالنهاي توليد و توسعه ، انبارهاي جنبي ، آبرساني ، تصفيه خانه فاضلاب ، تأسيسات فني ، سالن كنفرانس و آمفي تئاتر و ساختمانهاي اداري و رفاهي ديگر جز‌ء كم نظيرترين كارخانجات صنايع غذايي كشور بشمار مي آيد .
ظرفيت اسمي اين مجتمع شامل سالانه 100،000 تن گوجه فرنگي و انواع ميوه جات سردرختي و ميزان اشتغال زايي بالغ بر 200 نفر نيروي كار مي باشد كه موجبات توسعه اقتصادي پايدار و ايجاد بازار مطمئن براي عرضه محصولات كشاورزي استان اصفهان و ساير استانهاي كشور را فراهم آورده است .
توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه با كشاورزي در جهت بهره وري و ارتقاء كمي و كيفي محصولات و دستيابي به استانداردهاي جهاني و حضور مستمر و مؤثر در بازارهاي جهاني از اهداف اين مجتمع مي باشد .

آدرس سایت:http://www.aidafoodco.com

+ نوشته شده در  جمعه ششم مرداد ۱۳۸۵ساعت 14:2  توسط امین دعائی  | 

شرکت توليدي يکابس(داد فر)در سال 1352 توسط آقاي حسن سهامي (مدير عامل) در شيراز تاسيس گرديد.
کيفيت بالاي محصولات و توجه به سليقه و خواست مشتريان باعث افزايش تقاضا براي محصولات اين شرکت شد بطوريکه در سال 1361 مجبور به گسترش همه جانيه تاسيسات  و امکانات خود گرديد.
اين شرکت مجهز به خطوط توليدي تمام اتوماتيک بوده که زير نظر متخصصين با تجربه صنايع غذائي به توليد مواد غذائي مشغول است
محصولات شرکت توليدي يکابس که با نام دادفر عرضه ميگردد از مواد اوليه مرغوب و بصورت کاملا سالم و بهداشتي تهيه و عرضه ميشود و داراي پروانه استاندارد از موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران ميباشد.

ضمنا با همت مدیران و کارکنان خود توانسته است موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ایزو 2000-9002
 نروژ گردد .
DNVازموسسه    شرکت تولید و پخش مواد غذایی دادفر تولیدکننده رب گوجه فرنگی و رب انار، ترشیجات، شور و انواع شربت و ... می باشد.

شرکت يکابس-محصولات غذائي دادفر

شيراز-خيابان کريمخان زند-جنب کوچه پروانه ساختمان رازي-طبقه سوم

کد پستي 71357

تلفاکس 2352380-2352362-0711

صندوق پستي1146-71365 شيراز ايران

ساعات کاري شنبه تا چهار شنبه 30/7 تا 30/16وپنج شنبه ها 30/7 تا 13

E-mail Dadfar_food@yahoo.com

سایت:http://www.dadfar.com

+ نوشته شده در  جمعه ششم مرداد ۱۳۸۵ساعت 13:33  توسط امین دعائی  | 

به نام خداوند داناو توانا

وبلاگ  food co اولین وبلاگ معرفی کننده شرکتهای تولید کننده صنایع غذایی است که در مرحله اول به معرفی شرکت های تولید کننده ایرانی می پردازد و سپس در مراحل بعدی شرکتهای کشورهای همسایه و سایر کشورها معرفی می نماید امیدواریم بتوانیم قدمی نو در معرفی متولیان این صنعت در ایران و جهان برداریم

من الله التوفیق

امین دعائی

+ نوشته شده در  جمعه ششم مرداد ۱۳۸۵ساعت 12:45  توسط امین دعائی  | 

شرکت اروم آدا در سال 1378 طي تلاش بي وقفه با استقرار نظام مديريت کيفيت موفق به اخذ گواهي ISO9002-1994 از شرکت RWTUV آلمان گرديد و در ادامه با توجه به استقرار سيستم مدیریت کيفيت فرایند گرا در سال 1381 موفق به اخذ گواهينامه استاندارد ISO9001:2000 گرديد .طبق استاندارد فوق يک سازمان بايد الزامات مشتري و قانون را رعايت نموده و پاسخگوئي به مشتري ، رضايت مشتري و بهبود مستمر را اثبات نمايد .

شعارهای اروم آدا

       شعارهای اروم آدا که در خط مشی کيفيت آن مطرح گرديده است عبارتند از :

  • همواره حق بامشتری است . 
  • کيفيت مسیر ماست نه مقصد ما .

آقای حسن انتظار

محصولات:

محصولا ت اروم آدا

نام اروم آدا معرف تلاشي مستمر براي دستيابي به عالي ترين سطوح کيفيت درفرآيندها و محصولات است . اين هدف از اوايل تأسيس درسال 1370 درجايگاه اولين اصل شرکت اروم آدا قرارگرفت. کارخانه درزميني به مساحت 37000 مترمربع و مجموعه اي بازيربناي 7670 مترمربع در9 کيلومتري اروميه درآذربايجان غربي با هدف توليد محصولات غذايي دربهترين سطوح مرغوبيت درنيمه اول سال 72 به بهره برداري رسيد. اين منطقه درمورد اغلب محصولات، صنايع غذايي مهد بهترين گونه هاي گياهي بشمار مي رود.همين نکته موجب شده است که تأمين مواد اوليه دراين منطقه با بهره مندي از مرغوبترين انواع صورت بگيرد. اروم آدا در سال 78 موفق به اخذ گواهينامه بين المللي استاندارد مديريت کيفيت  ISO 9001 ازموسسه  RWTUV آلمان شده ودر ادامه در سال 1381 موفق به اخذ گواهی نامه ISO9001:2000 گرديد. به اين ترتيب معيارهاي خود را تا سطوح شناخته شده بين المللي ارتقا داديم  سازماندهي دقيق، خلاقيت، مديريت علمي، برنامه ريزي و مسئوليت پذيري متعهدانه از عوامل مهم موفقيت ما دراين زمينه بودند. راهيابي ما به بازارهاي جهاني ازطريق صادرات و استمرار وافزايش آن نشانگر رضايت مشتريان خارجي ماست. سيستم مديريتی اروم آدا با نظم بی نظيری به فعاليت خود ادامه می دهد :

   مدير عامل : آقای حسن انتظار

   مدير بازرگاني خارجي : خانم الناز انتظار

   مدير امور نمايشگاه ها : آقاي ابراهيم حسين پور

   مدير فني : آقاي عبداله جمالي

   مدیر فروش داخلی : آقای مجيد اصغر زاده

   مدير امور اداري : آقاي غلامرضا نيک مرام

   مير کنترل کيفيت :آقای سيفعلی شاهينی

   مدير توليد : آقای مير اسلام يعقوب زاده

   مدير خريد: آقاي اميد مطهري

   مدير انبار و اموال : آقای مهرداد قلی زاده

   مدير تضمين کيفيت : آقای افشين انصافی

آدرس کارخانه :

   اروميه - کيلومتر 9 جاده سنتو .

تلفن : 04412353163

فاکس:04412351706

آدرس سایت:http://www.urumada.ir

ایمیل:info@urumada.com

+ نوشته شده در  جمعه ششم مرداد ۱۳۸۵ساعت 11:56  توسط امین دعائی  |